Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області разом з працівниками обласної прокуратури проведена перевірка дотримання чинного законодавства з охорони праці при експлуатації автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП) скрапленого газу ТОВ «Востокгаз».


Проведеною перевіркою, крім чисельних технічних порушень при експлуатації АГЗП за адресою: Дніпропетровський район, с. Балівка, вул. Леніна, 1а, та м. Дніпродзержинськ, вул. Дорожня, 65, виявлено факти заправки балонів зрідженого вуглеводневого газу, які не призначені для використання на автотранспорті.

Вищевказане порушення «Правил безпеки систем газопостачання України», допущене посадовими особами ТОВ «Востокгаз», складає загрозу безпечної життєдіяльності населення.

За результатами перевірки АГЗП ТОВ «Востокгаз», матеріали перевірки направлено до прокуратури Дніпропетровської області для притягнення посадових осіб ТОВ «Востокгаз» до відповідальності, згідно чинного законодавства України.

Одночасно, територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області нагадує керівникам підприємств, установ, організацій, а також громадян, що несанкціоноване наповнення побутових балонів на автомобільних газозаправних пунктах та станціях призводе до їх переповнювання та руйнування та може привести до аварій та нещасних випадків.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


17.06.2014 |

Повернутись назад