Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Стан промислової безпеки у галузі та заходи щодо його поліпшення обговорено під час засідання Громадської ради фахівців служб охорони праці машинобудівних підприємств, яке відбулось у теруправлінні Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

 


Зокрема, започаткована у 2012 році тенденція до зниження рівня загального виробничого травматизму зберігається і у першому кварталі 2013 року. Так, упродовж 2012 року на піднаглядових підприємствах регіону травмовано 121 працівник (у 2011 році 136 осіб), з них смертельно – 4 людини (у 2011 році – 5). Вжиті заходи державного нагляду сприяли також зниженню рівня травматизму із важкими наслідками: 30 проти 33.

Доповідаючи про поточні завдання щодо підвищення рівня безпеки на виробничих об’єктах підприємств машинобудування, начальник теруправління Віктор Іванко, закликав присутніх активніше обмінюватися досвідом роботи служб охорони праці підприємств, де досягнуто значне зниження виробничого травматизму.

Було розглянуто останні резонансі нещасні випадки, надано детальний аналіз виробничого травматизму по видам подій, причинам та обладнанню. З огляду на це, з метою недопущення чужих помилок запропоновано негайно приділити належну увагу стану автотранспортного парку підприємств, вантажопідйомних машин і механізмів, газових балонів, що знаходяться в експлуатації.

Фахівців служб охорони праці машинобудівних підприємств попереджено про якість проведення розслідування нещасних випадків та складання відповідних матеріалів.

Довідка:

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про дотримання вимог охорони праці в процесі виробничої діяльності, а всім жителям області – про правила безпечного користування газовими приладами.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


11.04.2013 |

Повернутись назад