Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На території готелю «Жовтневий» за адресою: м. Дніпро, площа Шевченка, 4а, за підтримки в частині організації учасників заходу Дніпропетровської обласної громадської організації «Сільськогосподарська консультаційна служба», заступником начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні Іриною Біланинець , проведено лекцію – навчання для працівників та представників роботодавців сільськогосподарських кооперативів Дніпропетровської, Київської, Львівської  та Херсонської областей.

 


 

В ході лекції Ірина Біланинець висвітлила основні аспекти щодо підвищення рівня захищеності трудових прав громадян, провела інформаційно-роз’яснювальну роботу для роботодавців та надала консультації працівникам.

Окрема увага була зосереджена на відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю. Всі учасники заходу мали нагоду отримати ґрунтовні відповіді на нагальні питання щодо правильності застосування та використання найманої праці, оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та гарантії працівників, які прийняті на військову службу.

Наприкінці зустрічі всім присутнім було наголошено, що  за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 3, тел.: (056) 776 74 27 та отримати кваліфіковані відповіді.
 


27.12.2018 |

Повернутись назад