Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У рамках Проекту ЄС-МОП “Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці” 05.12.2018 у місті Дніпро завершився триденний тренінг для тренерів «Безпека та гігієна праці – методи управління ризиками (оцінка і контроль) та специфіка їх застосування інспекторами праці у будівництві».

 

 


 

Учасниками тренінгу у Дніпрі стали інспектори праці Управлінь Держпраці дев'яти областей – Херсонської, Запорізької, Сумської, Харківської, Полтавської, Київської, Черкаської, Донецької та Дніпропетровської, правові інспектори профспілок із Хмельницької, Миколаївської, Київської, Дніпропетровської областей, завданням яких є удосконалення методів управління ризиками (оцінка і контроль) та специфіка їх застосування.

Тренінг проходив за участі керівництва Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. Начальник Головного управління Владислав Снісар і перший заступник начальника Головного управління Ігор Осадчий подякувли Менеджеру Проекту ЄС-МОП Антоніу Сантуш, Національному координатору  Проекту Софії Литвин та Генеральному раднику Федеральної служби зайнятості, праці та соціального діалогу з питань державної служби, інспекційної служби з питань добробуту та охорони здоров’я на робочому місці Карелу Ван Дамм всім організаторам заходу за сприяння територіальним органам Держпраці у підвищенні професійного рівня інспекторів праці за надану можливість обміну досвідом.

По закінченню тренінгу кожен учасник отримав Сертифікат. Тренери переконані, що отримані знання стануть гарним надбанням у повсякденній роботі інспекторів, а головне, кожен з них відтепер зможе самостійно навчати своїх колег.

Довідково

Проект ЄС-МОП “Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці” сприяє реалізації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, що набула чинності 1 вересня 2017 року та її відповідних додатків, а також положень Конвенції МОП № 81 та № 129 про інспекцію праці, ратифікованих Україною у 2004 році. Проект – це внесок ЄС і МОП у просування міжнародних трудових норм, покращення безпеки та гігієни праці (БГП) і додержання законодавства про працю в Україні.


06.12.2018 |

Повернутись назад