Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У зв’язку з зростанням виробничого травматизму  на підприємстві -Філія «Павлоградського управління по монтажу, демонтажу та ремонту гріничошахтного обладнання» ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОРАДВУГІЛЛЯ» (далі- ПУ МДР ГШО), згідно звернення работодавця, інспекторським складом відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м.Павлоград була проведена цільова перевірка стану охорои праці та промислової безпеки на об’єктах ПУ МДР ГШО.

 


Під час перевірки було перевірено ведення робіт на 9 виробничих об’єктах, було виявлено 85 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та правил безпеки. У 8 випадках було запропоновано роботодавцю заборонити ведення робіт до повного усунення виявлених порушень. Двох працівників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу. Шість робітників було притягнуто до дисціплінарної відповідальності.

Зокрема, проведення Колегії мало на меті заслухати провідних фахівців підприємства щодо планування роботи з поліпшення стану промислової безпеки та умов праці.
 
Керівництво та головні державні інспектори Павлоградського відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області заслухали усіх запрошених на Колегію фахівців від ПУ МДР ГШО та обговорили стан рівня виробничого травматизму на даному підприємстві в цілому.

За результатами Колегії перед керівництвом підприємства поставлено завдання вжити заходи щодо посилення роботи керівників структурних підрозділів в частині створення безпечних умов праці в підпорядкованих ним структурних підрозділах, а головне контролювати виконання впроваджених заходів. Наголошено на невідкладному усуненню порушень, які мають місце на підприємстві з метою врегулювання даного становища. Та й загалом, у разі необхідності не вагаючись звертатися за інформаційно-консультативною підтримкою до фахівців Держпраці.


04.12.2018 |

Повернутись назад