Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Минулого тижня фахівці відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у нараді  вищого рівня оперативного контролю за станом охорони праці підприємств житлово-комунального господарства області, яку  організовано на базі КП «Міськсвітло».

 

 


До участі в нараді були також запрошені представники департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, обласної профспілкової організації житлового-комунального господарства, КП «Дніпропетровський електротранспорт», КП «Швидкісний трамвай» та інших підприємств.

Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Тетяна Мазурець зазначила, що під час прийняття на роботу, а також упродовж трудової діяльності, необхідно проводити обов’язковий попередній та періодичні медичні огляди працівників певних категорій. Їх мета, в першу чергу, — визначити стан здоров'я працівника, що є не мало важливо. На основі цього огляду визначають можливість працівника виконувати професійні обов’язки в конкретному виробничому середовищі без погіршення стану здоров'я.

Присутні були ознайомлені з вимогами щодо безпеки та захисту  здоров’я  працівників під час роботи з екранними пристроями, затвердженими Наказом міністерства соціальної політики від 14.02.2018 № 207.

У формі конструктивної бесіди учасниками наради розглядались проблемні питання, які виникають при організації медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, при щорічному обов'язковому медичному огляді осіб віком до 21 року,  обговорені конкретні механізми взаємодії по наближенню медичної допомоги до кожної людини.

На завершені наради фахівці Держпраці запропонували  методично-консультативну допомогу задля уникнення порушення нормативно-правових актів з гігієни праці.


27.11.2018 |

Повернутись назад