Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головний інститут гірництва Польщі у місті Катовіце, поточного місяця організував та провів для фахівців Держпраці, зокрема інспекторів гірничого нагляду України Тренінгові навчання за курсом «Боротьба з небезпеками в гірничій справі та роль гірничотехнічних інспекторів у створенні культури безпеки праці». Криворізьке гірничопромислове управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на Тренінгу представляв Головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Сергій Рудий.

 


Тижневою навчальною програмою було передбачено обмін досвідом Польських та Українських фахівців гірничої справи в питаннях запобігання небезпеці під час видобування корисних копалин підземним та відкритим способами. Серед питань які розглядалися були: Законодавча база служб гірничого нагляду; Заходи нагляду і контролю; Промислова безпека та людський фактор як складова безпеки гірничої промисловості; Пожежна небезпека; Небезпека пов’язана із газами; Небезпеки пов’язані із вентиляцією та кліматами; Небезпека викиду породи; Принципи поводження після настання нещасного випадку, правила та обов’язки наглядових служб, тощо. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Практичні частини Тренінгу проходили на базі експериментальної шахти головного інституту гірництва «Барбара» та на виробничих дільницях вугільної шахти KWK (Kopalni Węgla Kamiennego)"Piast". Учасники заходу відпрацьовували методи попередження та техніки, що використовуються для запобігання природнім та промисловим загрозам. Обговорювали практичні співпраці між шахтою та гірничим наглядом.

Наразі, Головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Сергій Рудий отриманий досвід на Тренінгу передає своїм колегам та консультує фахівців підприємств гірничодобувної промисловості.

Довідково:
Тренінг був організований у рамках проекту "Покращення здоров'я та безпеки праці в гірничорудному секторі України", який координується Міжнародною організацією праці.

Метою проекту є зменшення кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в українській добувній промисловості шляхом розробки та впровадження сучасної політики в галузі охорони здоров'я та безпеки, яка базується на міжнародних стандартах.


27.11.2018 |

Повернутись назад