Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р. «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», з метою підвищення правової грамотності суб’єктів господарювання в питаннях законодавства про працю України, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Наталья Старікова провела семінар-нараду з працівниками та відповідальними особами підприємства, що займається ремонтом і реконструкцією автомобільних доріг.


В ході семінару Наталья Старікова звернула увагу слухачів на тому, що роботодавці, намагаючись мінімізувати сплату податків, нерідко переводять працівників на неповний робочий тиждень. У такому випадку людина втрачає частину страхового стажу, що необхідно для оформлення пенсії. Крім того, працівники, які працюють нелегально, у випадку отримання травм на виробництві, не зможуть розраховувати на виплати, пов’язані з втратою працездатності. Штрафні санкції у випадку виявлення на підприємстві працівників, які виконують роботу без оформлення трудових відносин, складають 30 мінімальних зарплат на одного виявленого неоформленого працівника.

Також вона проінформували присутніх, що відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р. Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України, Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування доручено провести комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. На сьогодні в усіх регіонах триває масштабна інформаційно-роз’яснювальна кампанія у цьому напрямку роботи.
 


31.10.2018 |

Повернутись назад