Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою попередження нещасних випадків та аварій на підприємствах машинобудівної галузі у зимовий період, фахівці Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області провели семінар-нараду за даної тематики. До участі у заході були запрошені керівники та провідні фахівці з охорони праці підприємств машинобудівної галузі Кривого Рогу.

 


Під час наради обговорили питання постійного контролю за додержанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, виконання організаційних та технічних заходів при проведенні робіт в осінньо-зимовий період. Зокрема підіймали питання:
•    безпечної експлуатації котельного обладнання, трубопроводів пара і гарячої води;
•    своєчасного проведення опосвідчень безпечного стану обладнання;
•    забезпечення працівників засобами індивідуального захисту;
•    безпечного виконанням робіт з інструментом та пристроями;
•    збереження тепла у виробничих приміщеннях з метою дотримання вимог діючих санітарних норм;
•    забезпечення санітарно-побутових приміщень обігрівальними приладами та огородженнями для них;
•    проведення з працівниками позапланових інструктажів з питань охорони праці щодо вимог безпеки та особистої уваги під час виконання робіт в  осінньо-зимовий період;
•    проведення цільових інструктажів з питань охорони праці з водіями транспортних засобів щодо особливої пильності та дотриманням усіх правил дорожнього руху в ускладнених зимових погодних умов;
•    безпечного та своєчасного прибирання снігово-льодяних утворень з дахів будівель та споруд,
•    підтримувати дороги, проїзди та пішохідні доріжки на підприємстві у належному стані, своєчасно посипати їх матеріалами проти ожеледиці, тощо.

У формі конструктивного діалогу кожен з представників від підприємств відзвітувались про заходи заплановані для впровадження у зимовий період на своїх об’єктах та за необхідності отримали відповіді на питання, які поставали в ході обговорень.

В свою чергу начальник відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудам Криворізького гірничопромислового управління Володимир Губаренко, даючи аналіз стану виробничого травматизму у Дніпропетровській області та на підприємствах машинобудівної галузі зокрема, акцентував увагу на обставинах допущених нещасних випадків саме у зимовий період. Відповідно наголосив на вжитті невідкладних заходів щодо попередження виникнення подібних випадків на своїх підприємствах.

На завершені зустрічі фахівці Держпраці запропонували у разі необхідності дорадчу допомогу, закликали до співпраці задля уникнення порушення чинного законодавства України а найголовніше попередження травмування та збереження життя працівників.
 


29.10.2018 |

Повернутись назад