Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Станом на 10 червня 2014р. територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області до Окружного адміністративного суду міста Києва, Дніпропетровського окружного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду, Запорізького окружного адміністративного суду було подано 66 адміністративних позовів про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду.


23 позови задоволено, а відтак, здійснено 52 заборони експлуатації устаткування, машин, механізмів та техніки. Серед них: експлуатація автогазозаправних станцій, кранів без проведення технічного огляду, з непрацюючими приладами безпеки; автопідйомників, які експлуатуються без проведення повного технічного опосвідчення, реєстрації у Держгірпромнагляді, не працюючими приладами безпеки та обмежувача граничного вантажу, котлів, пасажирських ліфтів з непрацюючими приладами безпеки, металообробного обладнання, а також заборонено проведення будівельних та газонебезпечних робіт.

Усі виявленні порушення створювали загрозу життю та здоров’ю працюючих, що стало підставою для такої ухвали суду.

Наразі триває розгляд ще 28 справ.

Нагадаємо, з першого липня 2013 року набрали чинності Закони України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усунення обмежень у провадженні господарської діяльності» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Кодексу Цивільного захисту України».

Закони спрямовані на зменшення адміністративного тиску на підприємців шляхом запровадження обмежень втручання суб'єктів владних повноважень у господарську діяльність підприємців. Тепер усі зупинки виробництва та виконання робіт здійснюються у судовому порядку.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


12.06.2014 |

Повернутись назад