Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою підвищення правової грамотності суб’єктів господарювання в питаннях законодавства про працю України, фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні долучилися до участі у проведенні семінару «Про організацію контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, виконання вимог трудового законодавства та розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», який відбувся у виконавчому комітеті  Павлоградської міської ради.


Головний меседж заходу – налагодження конструктивного діалогу та співпраці між органами влади і роботодавцями.

Зокрема, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Ірина Чубенко-Салко, даючи роз’яснення змінам у законодавстві про працю України,  детально зупинилась на підставах, порядку та умовах проведення інспекційних відвідувань, невиїзних інспектувань та проведенні виїзних перевірок. Роз’яснила про адміністративну відповідальность роботодавців в частині порушення законодавства про працю та процедуру накладання фінансових санкцій. Тут торкнулись обов’язкової легалізації трудових відносин з працівниками, дотримання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці та відповідальність за перешкоджання  допуску до перевірки інспектора праці.

Разом з тим, у роботодавців поставали питання щодо ведення документації з оформлення трудових відносин, правомірності укладання цивільно-правових угод, порядку оформлення і оплати випробувального терміну та його різниця з стажуванням, умов та законності звільнення найманих працівників, тощо.

Відповідаючи на питання присутніх Ірина Чубенко-Салко нагадала про можливість зворотного зв’язку та надання особистих роз’яснень, оскільки Держпраці зацікавлена в дорадчій допомозі задля попередження не виконання законодавчих актів України, тим самим уникнення штрафних санкцій.


26.10.2018 |

Повернутись назад