Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Результати планової перевірки стану дотримання вимог законодавства з промислової безпеки та охорони праці акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» обговорено на виїзному підсумковому засіданні Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 

 


За участі голови правління підприємства та керівників структурних підрозділів АТ «Марганецький ГЗК» інспекторський склад Криворізького гірничопромислового управління, кожен за своїм напрямком, зупинились на виявлених під час перевірки порушеннях та у формі конструктивного діалогу обговорювались шляхи їх усунення та планування заходів по недопущенню подібного. Особливо гостро стояли питання щодо порушень, які потребували призупинення виробництва, у зв’язку з наявністю загрози життю працівників підприємства.

Роблячи узагальнюючий висновок проведеній перевірці, начальник відділу нагляду у гірничорудній промисловості Андрій Рябіка зауважив, що робота адміністрації підприємства по створенню безпечних умов праці потребує вдосконалення. Першочергово звернув увагу на ефективність функціонування служби охорони праці на підприємстві в цілому та ефективний контроль з боку відповідальних осіб зокрема.

Детально фахівці Держпраці зупинялись на вимогах чинних нормативних документів щодо утримання, експлуатації і обслуговування об’єктів підвищеної небезпеки. Підіймали питання своєчасності проведення ремонтів, технічних оглядів та експертного обстеження основного технологічного обладнання підприємства. Зупинились на додержані вимог безпеки під час експлуатації електрообладнання, ведення вибухових робіт та використання вибухових речовин промислового призначення. Не оминули увагою проходження посадовими особами і робітниками  підприємства навчання з питань охорони праці тощо.

Обговорили шляхи вдосконалення безпеки ведення гірничих робіт, а також визначили основні напрямки забезпечення безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки з видобутку корисних копалин підземним способом.  Зосередили увагу на впровадженні ризик-орієнтованого підходу в організації роботи шахт.

Разом з тим, учасники засідання проаналізували стан виробничого травматизму на підприємстві. Беручи за основу інформацію про нещасні випадки, які сталися вже в поточному році, інспектори гірничопромислового управління порадили керівникам структурних підрозділів окреслити в своїх планах ряд заходів по недопущенню подібного на своїх виробничих об’єктах.
 


24.10.2018 |

Повернутись назад