Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у проведені  наради з питань організації та проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі.

 

 


Даний захід було організовано обласним позаштатним експертом з профпатології департаменту охорони здоров´я Дніпропетровської обласної державної адміністрації, заслуженим лікарем України, к.м.н. Світланою Харківською на базі КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова».

Нараду проведено з метою вирішення актуальних питань, які виникають під час організації та проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, також розробки алгоритму дій при виведенні робітників зі шкідливих умов праці та соціальної адаптації працівників, яким встановлено діагноз професійного захворювання.

До участі в нараді  були запрошені спеціалісти Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, голови комісій з проведення  медичних  оглядів та лікарі закладів охорони  здоров'я первинної та вторинної ланки, які приймають участь в медичних оглядах, представники обласного клінічного центру медико-соціальної експертизи, обласного управління Фонду соціального страхування України та його відділень.

У рамках наради обговорені питання проведення попередніх та періодичних медичних оглядів, вимоги до складу комісії, до повноти та якості проведення лабораторних та функціональних досліджень та складання заключного акту за результатами медичного огляду, а також заходів з удосконалення надання медичної допомоги робітникам, які працюють на підприємствах зі шкідливими умовами праці.

Начальник відділу з питань гігієни праці Олена Біла акцентувала увагу на необхідності якісного проведення обов’язкових попередніх та періодичних медичних оглядів працівників певних категорій. Адже, в залежності від цього проводиться розробка заходів, які спрямовані на збереження здоров’я працівників та обов’язкові до виконання роботодавцем.

У ході наради фахівці Головного Управління Держпраці надали відповіді на питання, що стосуються цього напрямку роботи та запропонували методично-консультативну допомогу задля уникнення порушення нормативно-правових актів з гігієни праці.
 

 

 


16.10.2018 |

Повернутись назад