Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Цього тижня начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов разом з інспектором відділу додержання законодавства про працю у Дніпропетровському регіоні Аллою Уріщенко взяли участь у семінарі-тренінгу, який проходив під головуванням заступника міністра соціальної політики Наталією Федорович, головою Державної служби України з питань праці Романом Чернегою та представниками МОМ в Україні.

 

 


Захід відбувся у Києві на тему «Роль інспекторів праці у роботі національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми».

Як відомо, 18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту започатковано Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визначаються злочином.

На семінарі обговорювались питання щодо міжнародного досвіду залучення інспекторів праці до діяльності у сфері протидії торгівлі людьми;  вироблення алгоритму співпраці з інспекцією праці у напрямку протидії торгівлі людьми; розробка чекліста (профілю ризику) для виявлення ситуацій торгівлі людьми інспекторами праці та інші важливі питання.

 

Крім того, учасники заходу мали можливість на практиці реалізувати отримані знання здійснюючи презентації роботи в групах.


03.10.2018 |

Повернутись назад