Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою запобігання виробничому травматизму на підприємствах металургії та машинобудування області, фахівці Головного управління продовжують практику обговорення результатів планових та позапланових перевірок на засіданнях колегій Головного управління за участі керівників та відповідальних посадових осіб підприємств з питань охорони праці.

 

 


Чергове засідання відбулося з відповідальними особами товариства з обмеженою відповідальністю «НВО-«ТРУБОСТАЛЬ» - підприємство яке займається виробництвом труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі.

В ході планової перевірки, яка проводилась на підприємстві З 14 вересня по 27 вересня 2018 року, виявлено 108 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, запропоновано до зупинки 45 одиниць обладнання та 1 робітник на відсторонення від виконання робіт з підвищеною небезпекою, притягнуто до адміністративної відповідальності 4 посадових особи.

Фахівці звернули увагу на найбільш суттєві питання, які виникали в ході перевірки, даючи акцент на порушеннях, в наслідок яких було рекомендовано призупинити експлуатацію обладнання та виконання робіт підвищеної небезпеки.

Загалом, робота адміністрації ТОВ «НВО «ТРУБОСТАЛЬ» по створенню безпечних умов праці на підприємстві потребує вдосконалення.

Тому, було рекомендовано вжити заходів щодо посилення контролю посадовими особами підприємства за дотриманням вимог безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки підлеглими працівниками; відповідальним особам підприємства постійно здійснювати нагляд за технічно-правильною експлуатацією та спостереженням за справним станом устаткування підвищеної небезпеки; забезпечити проведення навчання та перевірку знань посадових осіб по нормативно-правовим актам з охорони праці, дотримання вимог яких входить до їх посадових обов’язків та, в цілому, забезпечити належне функціонування Системи управління охороною праці розробленою на підприємстві.


02.10.2018 |

Повернутись назад