Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 18 вересня 2018 року на підприємстві будівельної галузі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області з монтажником 1979 року народження.

 

 

 


За оперативною інформацією, 18.09.2018 р. після монтажу металевих конструкцій вітражів, для переміщення монтажної люльки, потерпілий піднявся монтажними сходами по колоні будівлі на відмітку +39.150 на якій сталося обрушення металевого прогону, в результаті чого, монтажник впав з висоти 39.150 метрів та отримав травми несумісні з життям.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


19.09.2018 |

Повернутись назад