Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області прийняли участь у роботі комісії з проведення обстеження шахтної підіймальної машини на шахті ім. Орджонікідзе ПРАТ «Центральний ГЗК».

 

 

 


Впродовж двох днів роботи комісії, державні інспектори відділу нагляду у гірничорудній промисловості зосереджували свою увагу, і увагу членів комісії від підприємства, на відповідності технічного стану даного устаткування до його проектної документації.

Зокрема, сконцентрувалися на технічному стані кліті підіймальної машини, як основного елементу для спускання і підіймання людей з горизонтів шахти. Приділили увагу стану сигналізації, захисних пускових і контрольно-вимірювальних приладів, гальмівної системи, барабанів, канатів, парашутних пристроїв, провідників, армування стволів, тощо. Разом з тим переконались у функціонуванні принципів автоматизації, дистанційного керування та засобів зв’язку.

За результатами обстеження фахівці гірничопромислового управління надали ряд рекомендацій щодо підвищення рівня протиаварійного захисту шахтного підіймального устаткування та нагадали про обов’язкове дотримання нормативно-правових актів з охорони праці під час їх експлуатації та обслуговування.


05.09.2018 |

Повернутись назад