Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

15 серпня поточного року проведена розширена оперативна нарада Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, на якій зосереджено увагу на питаннях додержання законодавства про працю, зокрема, як і раніше проведення активної роботи щодо легалізації трудових відносин і заробітної плати та попередження виробничого травматизму.

 

 


Як зазначив начальник Головного Управління Владислав Снісар: «Головними пріоритетами у роботі відомства залишається зниження рівня виробничого травматизму, легалізація трудових відносин та детінізація доходів. Основний акцент ми ставимо на виявлення порушень трудового законодавства, в тому числі -неналежно оформлених трудових відносин. Але, при цьому, наша мета зробити все можливе задля того, щоб попередити подібні порушення у майбутньому. Тому, проведення активної інформаційно - роз’яснювальної роботи та превентивних заходів з суб’єктами господарювання є не менш важливою задачею».

Про результати проведеної роботи за 7 місяців поточного року звітували начальники управлінь та відділів.

Так, за даними Управління з питань праці за вищевказаний період було проведено 110 інспекційних відвідувань з питань оформлення трудових відносин та 34 з питань погашення заборгованості та своєчасної виплати заробітної плати.

В ході проведених заходів було виявлено 227 працівників без оформлення трудових відносин в рамках законодавства про працю України, з них 77 працівників працювали без будь-якого оформлення та 150 працівників виконували роботу на підставі цивільно-правових договорів, які мають ознаки трудових. Крім цього, в порушення вимог законодавства, 213 працівників були прийняті на роботу без повідомлення Державній фіскальній службі.

За результатами інспекційних відвідувань та превентивної роботи фахівців Головного Управління з роботодавцями - трудові договори були укладені із 173 працівниками.

Крім того, перевірено 27 підприємств боржників з виплати заробітної плати. За результатами внесено 26 приписів на усунення встановлених порушень, до суду направлено 11 протоколів про адміністративні правопорушення, за невиконання законних вимог інспектора праці винесено 11 постанов по ст. 188-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення на суму 9401 грн. До правоохоронних органів направлені подання стосовно 9 суб’єктів господарювання щодо притягнення винних посадових осіб до  кримінальної відповідальності.

Загалом, на нараді обговорені заходи щодо боротьби з тіньовою зайнятістю, попередження виробничого травматизму, питання щодо безпеки праці, своєчасному та якісному проведенні спеціальних розслідувань нещасних випадків на виробництві та проаналізовано стан виробничого травматизму по області в цілому.

За інформацією Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки за 7 місяців 2018 року на піднаглядових підприємствах відбулося зниження рівня загального травматизму на 12%. Кількість травмованих працівників становила 358 осіб, що на 48 осіб менше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, в якому було травмовано 406 осіб.

При тому, при зниженні рівня загального травматизму у звітному періоді відбулось зростання кількості смертельного травмування - 29 випадків проти 20 у 2017 році.

Як показала статистика, в більшості випадків причиною травмувань є недотримання правил з питань охорони праці та промислової безпеки. Тому, з метою недопущення подальшого зростання рівня виробничого травматизму, були обговорені превентивні заходи з боку фахівців Головного управління. Зокрема, проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи з керівниками, начальниками служб охорони праці та колективами підприємств з питань охорони праці та промислової безпеки.

Окремим питанням розглянули інформацію щодо продовження дії дозволів та своєчасності подання заявок від суб’єктів господарювання на їх продовження.

По завершені наради головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  Олександр Бутильський зосередив увагу присутніх на важливості попередження проявів корупції та детально зупинився на важливих аспектах, таких як конфлікт інтересів, відповідальність за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, етична поведінка державного службовця та відповідальність за скоєння корупційних правопорушень.

Було наголошено, що за останній час в Україні збільшилась кількість випадків вчинення корупційних дій з боку посадових осіб (держслужбовців). Тому, акцент поставлено на розгляд нормативно-правових документів з питань антикорупційного законодавства, які передбачають відповідальність за скоєння таких порушень.

Крім того, фахівець звернув увагу, що практика систематичного проведення організаційно-практичних заходів, спрямована на реалізацію державної політики у сфері запобігання і протидії корупції в структурних підрозділах Головного управління буде продовжуватись та в найближчий час буде проведено чергове навчання інспекторського складу задля удосконалення знань з питань антикорупційного законодавства.


16.08.2018 |

Повернутись назад