Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Продовжують здійснювати заходи  державного контролю за додержанням законодавства про працю та проводити роз'яснювальну роботу  фахівці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з роботодавцями та працівниками різних сфер діяльності, в тому числі торгівельної сфери.

 

 


Наразі, у Васильківському районі Дніпропетровської області здійснено ряд інформаційних візитів суб'єктів господарювання торгівельної сфери задля інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, у тому числі щодо належного оформлення трудових відносин.

Під час відвідувань фахівці звертали особливу увагу на те, що саме офіційне оформлення трудових відносин є, в першу чергу, гарантією захисту з боку держави, адже, для працівника «тіньова» зайнятість – це факт відсутності соціальних і матеріальних гарантій в майбутньому, а для роботодавця це є значна сума штрафу за неоформлених відповідно до чинного законодавства працівників, крім того, це є його негативна репутація.

Як у роботодавців так і у працівників виникали ряд питань, на які спеціалісти Головного управління надавали роз’яснення, тим самим інформуючи роботодавців про необхідність дотримання законодавства про працю, в тому числі у частині дотримання строків виплати заробітної плати та мінімальних державних гарантій в оплаті праці та належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Зокрема, більшість працюючих цікавились, який зміст мають поняття «мінімальні державні гарантії – соціальні, економічні, трудові» і що до них відноситься. В контексті роз’яснень цих питань, спеціалісти рекомендували працівникам, у разі порушення їх трудових прав, обов’язково звертатися до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Роботодавцям нагадали, що відповідно до пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 295 від 26.04.2017 передбачено, що інспектор праці самостійно приймає рішення про необхідність відвідування роботодавця з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин.

Тому, подібні візити будуть здійснюватися і в подальшому , але головна їх мета – це попередити порушення трудового законодавства шляхом проведення роз’яснювальної роботи.


13.08.2018 |

Повернутись назад