Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

9 серпня 2018 року фахівці відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області під час проведення планової перевірки на Акціонерному товаристві «ДТЕК Дніпровські електромережі» прийняли участь у проведенні заходу «День охорони праці на підприємстві».
 

 


Кожен другий четвер місяця в АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» введена практика проведення Дня охорони праці на підприємстві.

В цей день в структурних підрозділах, цехах, дільницях фахівцями служби охорони праці підприємства з залученням керівників підрозділів, проводяться перевірки стану охорони праці, організації безпечного виконання робіт, наради з питань охорони праці та інші заходи по забезпеченню безпечних умов праці.

Фахівці Головного управління долучилися до проведення даного заходу, адже, безпека праці, попередження травмування та збереження життя працівників повинно бути пріоритетом в діяльності кожного суб’єкта господарювання. Крім того, практичне значення в профілактиці травматизму, встановленні причин нещасних випадків та професійних захворювань має знання працівниками, керівниками і загалом персоналом факторів чи складових, з яких формується система безпечного виконання робіт.

Дана практика на підприємстві започаткована з метою підвищення рівня відповідальності робітників та посадових осіб за дотриманням вимог чинного законодавства з питань охорони праці під час виконання своїх трудових обов’язків.

За результатами проведених заходів, як в структурних підрозділах так і на рівні керівників підприємства, підводяться підсумки та пропонуються шляхи вирішення найбільш важливих питань по створенню безпечних і нешкідливих умов праці.


10.08.2018 |

Повернутись назад