Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці відділу нагляду у гірничорудній промисловості Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують систематично проводити започатковану у жовтні 2017 року адресну інформаційно-консультативну підтримку суб’єктів господарювання гірничорудної галузі в питаннях здійснення комплексного управління у сфері охорони праці та промислової безпеки.

 


Протягом червня поточного року під час оперативних нарад на шахтах «Родіна» та «Октябрська» ПАТ «Кривбасзалізрудком» заступник начальника відділу нагляду у гірничорудній промисловості Денис Цвіток та головний державний інспектор цього ж відділу Тетяна Шишалова проводили інформаційно-розʹяснювальну роботу для керівників, начальників виробничих дільниць, їх заступників та інших уповноважених працівників зазначених шахт.

Як і на попередніх нарадах, основний акцент було поставлено на забезпеченні безпечних і здорових умов праці на робочих місцях, дотриманні вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці та відповідне належне ведення документації. Зокрема робоча зустріч була побудована на основі оцінки та попередження професійних ризиків з урахуванням продуктивного принципу - пріоритетності профілактичних заходів з охорони праці на кожному з етапів діяльності підприємства.

Обговорювались питання розробки інструкцій з охорони праці за професіями і видами робіт, їх реєстрації, затвердження, введення в дію та вивчення їх робітниками. Не оминули увагою питання вдосконалення безпеки ведення гірничих робіт та робіт підвищеної небезпеки з видобутку корисних копалин підземним способом.

Проведено практичні навчання щодо застосування норм Порядку опрацювання і затвердження роботодавцем нормативних актів з охорони праці, що діють на підприємстві в тому числі опрацювання нормативних актів з охорони праці та створення відповідних проектів наказів із зазначенням строків, виконавців та керівників розробки.

Робота учасників заходу була побудована на налагодженні зворотного зв’язку, тож кожен отримав вичерпні відповіді і роз’яснення на питання, що поставали. Фахівці Держпраці запропонували у разі необхідності дорадчу допомогу, закликали до співпраці задля уникнення порушення чинного законодавства України а найголовніше - попередити травмування та зберегти життя працівників.
 


05.07.2018 |

Повернутись назад