Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Вікторія Романів провела координаційну зустріч з фахівцями інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради.

 

 


У відповідності до повноважень наданих органам місцевого самоврядування постановою Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017р. “Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"”, дана зустріч мала на меті врегулювати злагодженості дій фахівців Держпраці та уповноважених представників органів місцевого самоврядування в питаннях контролю за додержанням законодавства про працю.

Так, в розрізі питань легалізації трудових відносин,  своєчасної та в повному обсязі оплати праці та дотримання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці, Вікторія Романів поетапно роз’яснила порядок організації та проведення інспекційних відвідувань, невиїзних інспектувань, виїзних перевірок. Детально зупинилась на правильності оформлення Актів інспекційних відвідувань та інших розпорядчих документів у відповідності до вимог зазначеної постанови.

Обговорюючи дане питання зупинились на Реєстрі інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця та обговорили з учасниками заходу функціонування Єдиного реєстру боржників заробітної плати.

Не менш актуальним питанням, з яким звернулись за роз’ясненням інспектори виконкому Криворізької міської ради, стало процедура накладання фінансових санкцій в частині порушення роботодавцями законодавства про працю. Тож, Вікторія Романів оперуючи Статтею 265 Кодексу законів про працю України, а саме “Відповідальність за порушення законодавства про працю” надала детальні коментарі та відповіла на всі питання присутніх.

На завершені зустрічі, Вікторія Савівна виявила сподівання на злагодженості дій фахівців Держпраці та органів місцевого самоврядування щодо контролю за додержанням законодавства про працю. Закликала у разі необхідності звертатися за дорадчою допомогою та нагадала про обов’язкове звітування про проведену роботу до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.


03.07.2018 |

Повернутись назад