Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки, з метою обговорення результатів планової перевірки, попередження виробничого травматизму та дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, провели виїзну нараду з керівництвом та відповідальними посадовими особами Державного професійно-технічний навчального закладу «Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».

 

 


Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області, відповідно до Плану перевірок на 2018 рік, проводяться перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Чергова перевірка відбулася в професійно-технічному навчальному закладі, що здійснює первинну професійну підготовку робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних професій, підвищення кваліфікації працюючих робітників та незайнятого населення, також може здійснювати допрофесійну та загальноосвітню підготовку та професійно-технічне навчання.

Обговорюючи результати проведеної планової перевірки з директором, головою служби охорони праці та інженером з охорони праці даного закладу начальник  відділу  нагляду  на  транспорті,  у зв’язку та у хімічній промисловості Андрій Артеменко звернув особливу увагу на дотримання норм законодавства з питань охорони праці, адже це є, в першу чергу, особиста безпека працівників, а також і студентів самого закладу. Були наведені приклади нещасних випадків на виробництві, надана інформація про стан виробничого травматизму по Дніпропетровській області та Україні за 2017 рік і 5 місяців 2018 року по галузі.

Крім того, на нараді обговорені питання щодо заходів попередження травматизму в закладі та виконання діючих положень. Акцент поставлено на необхідності більше уваги приділяти виконанню вимог ЗУ «Про охорону праці», дотримуватись інструкцій з техніки безпеки. Зокрема, звернути увагу на вдосконалення виробничого устаткування в майстернях, лабораторіях, підвищення якості інструктажів з охорони праці, проведення бесід з працівниками, учнями щодо дотримання ними особистої безпеки.

Адже студенти, під час практичних занять, де вони вдосконалюють свої отриманні теоретичні знання, знаходяться в цих же майстернях, лабораторіях, кабінетах і вони всі повинні усвідомлювати свою відповідальність за особисте життя і здоров’я.

Щодо результатів творчих робіт, які створюють студенти – то вони дійсно викликають захоплення та, одночасно, повагу як до студентів, так і майстрів, які допомагають їм реалізувати свої творчі задуми.

Директор закладу Ірина Донченко, заступник директора з навчально-виробничої частини Ліна Гончарова та викладачі з гордістю продемонстрували роботи, які створили студенти власноруч, які займають призові місця на огляд конкурсах, фестивалях, виставках.

За словами директора, у центрі здійснюється колективна та індивідуальна методична робота, створені методичні комісії, діяльність яких забезпечує впровадження в навчально-виховний процес сучасних засобів навчання, застосування нових інформаційних технологій в навчальний процес, апробацію інноваційних методів навчання, вивчення системи міжпредметних зв'язків та особистісно-орієнтованого навчання.

«Всі ці підходи дають змогу зробити з наших спеціалістів – справжніх майстрів своєї справи!» - додала керівник.

 

                                                            


На завершенні наради, фахівці Головного управління вкотре наголосили на необхідності проводити роз’яснювальну роботу в колективі та з учнями щодо додержання працівниками закладу вимог нормативно-правових актів з охорони праці та завжди удосконалювати роботу служби охорони праці закладу.


20.06.2018 |

Повернутись назад