Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався із складачем поїздів на підприємстві з виробництва чавуну, сталі та феросплавів міста Кривого Рогу.

 

 


Обставини та причини випадку з`ясовувала комісія Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за участі представників Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради, керівництва та служби охорони праці підприємства.

Розслідуванням з`ясовано, що складач поїздів цеху експлуатації залізничного транспорту у складі локомотиво-складацької бригади на тепловозі ТЕМ-2УМ здійснював керування маневровими роботами з транспортування вантажів залізничними вагонами на залізничних шляхах. При виконанні маневрових робіт, постраждалий пересувався між залізничними коліями паралельно тепловозу, знехтувавши правилами безпеки він приблизився на недопустиму відстань до тепловозу який наближався. В результаті чого був притиснутий між тяговим електродвигуном і поверхнею міжрейкової відстані. Постраждалого було госпіталізовано до лікарняного закладу, де від отриманих травм він помер.

Причини нещасного випадку визнано організаційні: невиконання вимог інструкцій з охорони праці та невиконання посадових інструкцій. Випадок визнано пов`язаним із виробництвом, складено акт за формою Н-1.

Для запобігання схожих випадків комісією рекомендовано:
•    з обставинами та причинами нещасного випадку ознайомити працівників цеху експлуатації залізничного транспорту;
•  провести позаплановий інструктаж з питань охорони праці складачам поїздів цеху експлуатації залізничного транспорту, з урахуванням обставин та причин нещасного випадку.

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.


20.06.2018 |

Повернутись назад