Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Результати позапланової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки сталефасоноливарного цеху ТОВ "МЕТІНВЕСТ-КРМЗ" обговорено на виїзному засіданні Колегії Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у  Дніпропетровській області.

 

 


Позапланову перевірку було здійснено інспекторським складом відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління на підставі допущеного у поточному 2018 році смертельного нещасного випадку. Так, за результатами перевірки Колегія мала на меті заслухати провідних фахівців підприємства щодо планування роботи по усуненню виявлених під час перевірки порушень та планування заходів по недопущенню подібного.

Роблячи узагальнюючий висновок проведеній перевірці, начальник відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудам Володимир Губаренко зауважив, що робота адміністрації підприємства по створенню безпечних умов праці потребує вдосконалення. Першочергово звернув увагу на ефективність функціонування служби охорони праці на підприємстві в цілому та ефективний контроль з боку відповідальних осіб зокрема.

Запрошені на Колегію відповідальні особи за додержанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки сталефасоноливарного цеху ТОВ "МЕТІНВЕСТ-КРМЗ" надали свої конструктивні пропозиції із встановленими термінами щодо виконань заходів, які були розроблені за результатами спеціального розслідування нещасного випадку та зауважень вказаних у розпорядчих  документах  за результатами перевірки.

Детально фахівці Держпраці зупинились на питаннях своєчасності проведення технічних оглядів та експертного обстеження основного технологічного обладнання підприємства. Зокрема оговорили своєчасність технічних оглядів вантажопідіймальних кранів сталефасоноливарного цеху.

Згадуючи недоліки виявлені перевіркою у сталефасоноливарному цеху, зупинились на додержані вимог безпеки під час експлуатації електрообладнання та бірочної системи, відповідно посиленням контролю за додержанням вимог безпеки технологічним та обслуговуючим персоналом на усіх дільницях цеху.

Окремим питанням учасники Колегії проаналізували стан проходження посадовими особами та робітниками  сталефасоноливарного цеху підприємства навчання з питань охорони праці.

Резюмуючи проведений захід, начальник Криворізького гірничопромислового управління ГУ  Держпраці у Дніпропетровській області Олександр Волохов наголосив на неухильному дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і вжити невідкладних заходів по усуненню порушень, які мають місце на підприємстві. Разом з тим, з метою попередження виникнення ризиків та небезпечних ситуацій, посилити контроль за безпечним виконанням робіт підвищеної небезпеки, а за необхідності методично-консультативної підтримки не вагаючись звертатися до спеціалістів Держпраці.


22.05.2018 |

Повернутись назад