Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На засіданні Колегії Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області заслухали провідних фахівців товариства з обмеженою відповідальністю «ТІМ-МЕТИЗ» щодо планування роботи підприємства по усуненню виявлених під час перевірки порушень.

 

 


Інспекторським складом відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління було здійснено позапланову перевірку дотримання на ТОВ «ТІМ-МЕТИЗ» вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, на підставі допущеного у минулому 2017 році смертельного нещасного випадку. За результатами перевірки видано розпорядчі документи щодо усунення виявлених порушень у зазначені терміни.

Саме про хід виконання виданих фахівцями Держпраці приписів відзвітувались перед Колегією заступник директора, інженер з охорони праці, головний енергетик та головний інженер підприємства.   

Першочергово стояли питання по отриманню суб’єктом господарювання у встановленому порядку дозвільної документації на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки (вантажопідіймальні крани, балони з киснем, пропан-бутаном, азотом, електроустаткування та інші). Детально зупинились на вимогах чинних нормативних документів щодо утримання, експлуатації і обслуговування електроустановок, оскільки перевіркою виявлено ряд порушень у даному напрямку: відсутність посадових інструкцій осіб відповідальних за електрогосподарство, не забезпечено проведення технічних оглядів та опосвідчень стану безпеки електроустановок підприємства. Про не своєчасність проведення технічних оглядів згадували при обговоренні нормативів експлуатації вантажопідіймальних кранів та основного технологічного обладнання підприємства.

Не оминули увагою фахівці Держпраці проведення навчання працівників і перевірки їх знань з питань охорони праці, адже встановлено, що до обслуговування об`єктів підвищеної небезпеки, допускається персонал, який не пройшов навчання в встановленому порядку.

Учасники засідання проаналізували стан виробничого травматизму на споріднених підприємствах. Беручи за основу інформацію про нещасні випадки, які сталися вже в поточному році у регіоні, інспектори гірничопромислового управління порадили окреслити в своїх планах ряд заходів по недопущенню подібного на своїх виробничих об’єктах.

З метою запобігання виникненню ризиків та небезпечних ситуацій, фахівці Держпраці нагадали фахівцям ТОВ про необхідність посилення контролю за безпечним виконанням робіт підвищеної небезпеки. Вжити невідкладних заходів по усуненню порушень, які мають місце на підприємстві та наголосили на неухильному дотриманні нормативно-законодавчих актів України з охорони праці. Разом з тим, нагадали про можливість зворотного зв’язку, і у разі необхідності звертатися за інформаційно-консультативною підтримкою.

Довідково:
ТОВ «ТІМ-МЕТИЗ» - підприємство з виготовлення та реалізації метизових виробів (проволока, будівельні та шиферні цвяхи, сітка рабиця).


15.05.2018 |

Повернутись назад