Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Результати планової всебічної перевірки дотриманням в комунальному підприємстві «Швидкісний трамвай» вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки розглянуто на виїзній підсумковій нараді Криворізького гірничопромислового управління Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 

 


За участі перших керівників гірничопромислового управління, інспекторського складу відділу нагляду у промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки до участі у нараді були залучені керівники всіх структурних підрозділів підприємства, провідні фахівці та фахівці служби охорони праці.

У формі конструктивного діалогу фахівці Держпраці обговорили питання, які виникали в ході перевірки та, в свою чергу, акцентували увагу на тих порушеннях, в наслідок яких було рекомендовано призупинити експлуатацію машин, механізмів та виконання робіт підвищеної небезпеки. Зокрема, за час перевірки було виявлено 115 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та рекомендовано до призупинення 17 одиниць обладнання. Кожен з інспекторів, які приймали участь в перевірці детально зупинились на виявлених порушеннях та надали методичні рекомендації щодо їх усунення.

Разом з тим начальник відділу нагляду у промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки Валентин Озерян проаналізував стан виробничого травматизму на споріднених підприємствах України, де детально зупинився на аналізі електротравм. Зауважив, що при чисельності населення України менше 1% від світової спільноти, кількість електротравм з летальним наслідком перевищує 6% від загальносвітової. Відтак, наполегливо рекомендував учасникам наради вжити невідкладних заходів та спрямувати всі зусилля на створення належних умов праці з метою попередження виробничого травматизму.

Резюмуючи проведений захід заступник начальника Головного управління  Держпраці у Дніпропетровській області Костянтин Корольов наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і вжити невідкладних заходів по усуненню порушень, які мають місце на підприємстві. За необхідності методично-консультативної підтримки не вагаючись звертатися до спеціалістів Держпраці.


14.05.2018 |

Повернутись назад