Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

До урочистих зборів керівників структурних підрозділів ПАТ «СУХА БАЛКА» з нагоди Дня охорони праці в Україні, були запрошені і прийняли участь фахівці Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській  області.

 

 


Тематичну нараду особисто проводив генеральний директор підприємства, тож серед питань порядку денного заходу, основний акцент було поставлено на попередженні, уникненні виникнення небезпечних ситуацій, які можуть спричинити травмування працівників. Так окрім звітності про обставини і причини нещасних випадків, які були допущені на підприємстві з початку 2018 року, обговорювались дієві методи по недопущенню, як подібного так і ризиків взагалі.

Зокрема начальник відділу нагляду у гірничорудній промисловості Криворізького гірничопромислового управління Андрій Рябіка зупинився на завданнях та проблемних питаннях, що стоять перед підприємством в реалізації своєчасних форм і методів роботи в питаннях охорони праці та промислової безпеки. Зважаючи на цьогорічний девіз Всесвітнього Дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» нагадав про неухильне дотримання нормативно-законодавчих актів щодо роботи молодих працівників. Основний акцент поставлено на навчанні: роз’яснювати, консультувати, допомагати, захищати.

Окремо учасники наради зупинились на проведені у різних структурних підрозділах підприємства заходів з нагод Дня охорони праці в Україні.


07.05.2018 |

Повернутись назад