Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В рамках проведення заходів з нагоди відзначення 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці,  який цьогоріч проходе під девізом «Захищене і здорове покоління», відбувся  черговий етап нагородження переможців та лауреатів конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2018» у Дніпрі.

 

 

 


Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області разом з представниками Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради привітали переможців та лауреатів регіонального Конкурсу дитячого малюнка учнів "Гімназії № 3" та середньої загальноосвітньої школи №82" Дніпровської міської ради.

                         

Діти отримали грамоти, дипломи та подарунки, а керівникам навчальних закладів висловлена подяка за вагомий внесок у навчання і виховання юнацтва та активну участь у конкурсі.

Крім того, молоді таланти поділилися своїми думками, щодо намальованих ними шедеврів.

Відео

                                         

Нагадаємо, що чимало художніх робіт учнів, вихованців, слухачів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, позашкільних навчальних закладів Дніпропетровщини надійшло до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – і всі вони креативні, незвичайні творчі роботи, кожна з яких унікальна.


27.04.2018 |

Повернутись назад