Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

23 квітня відбулася церемонія нагородження переможців Першого фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця-2014», який був започаткований за підтримки Держгірпромнагляду та організований у рамках заходів з відзначення Всесвітнього дня охорони праці.


Організатором фестивалю став журнал «Промислова безпека», генеральним спонсором – міжнародна компанія «Шелл». Захід відбувся за сприяння мережі кінотеатрів «Лінія КІНО».

Відеоматеріали, які були представлені на розгляд журі фестивалю, а це понад 120 фільмів, присвячені профілактиці виробничого травматизму, забезпеченню промислової та пожежної безпеки, медицини праці.

У церемонії нагородження взяв участь заступник Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Степан Дунас, який наголосив: «Участь у фестивалі національних підприємств, а також підтримка центральних органів виконавчої влади засвідчує актуальність та важливість завдань охорони праці, турботу про збереження життя і здоров’я працівників, пошуки нових форм і методів запобігання виробничому травматизму та покращення умов праці».

Фестиваль відбувся у шести номінаціях: «Навчальне відео», «Соціальне відео», «Презентаційне відео», «Анімаційне відео», «Фільми іноземних компаній», «Пожежна безпека».

Переможцем у номінації «Соціальне відео» стала Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України за створення серії фільмів «Життя – це не іграшка».

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


24.04.2014 |

Повернутись назад