Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Дніпропетровській області разом із теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області ініціювали проведення панахиди-молебен за загиблими на виробництві.


Проведенням поминальних заходів за загиблими на виробництві, а також закликом до усіх живих з нагадуванням про безцінність життя, про обережність та дотримання правил безпеки на робочих місцях представники Православної церкви щорічно приєднуються до відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Поминальну службу з роз`яснювальним зверненням до прихожан напередодні свята безпечної праці провів 23 квітня 2014 року настоятель Свято-Преображенського собору отець Ярослав.

Запалити поминальні свічки пам`яті тих, хто загинув в результаті нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, були запрошені у собор родичі загиблих працівників, представники підприємств та організацій Дніпропетровщини. Разом з усіма безпосередню участь у молебні прийняли фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області та Дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Дніпропетровській області.

Звертаючись до присутніх на молебні, настоятель храму закликав присутніх керуватися у своїх вчинках на робочих місцях розсудливістю та обережністю, щоденно дотримуватися правил безпечної праці, піклуватися про близьких, колег та оточуючих.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


23.04.2014 |

Повернутись назад