Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою детального роз’яснення питань щодо дотримання законодавства про працю, фахівцями управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено семінар-навчання для директорів та відповідальних осіб загальноосвітніх шкіл міста Павлоград на тему: "Головні аспекти трудового законодавства".

 

 


Як зазначила головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Вікторія Козирєва – «Трудове законодавство регулює трудові взаємовідносини між працівниками та власниками підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та галузевої приналежності, чим і становить величезну важливість. Кожен роботодавець та працівник повинні знати свої права і зобов'язання, що стосуються роботи та оформлення трудових відносин. Тому головне – це робота у правовому полі та дотримання норм законодавства про працю».

Крім того, на семінарі детально обговорювались питання стосовно своєчасності та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних державних гарантій та належне оформлення трудових відносин. Особлива увага приділялась питанням індексації заробітної плати; надання щорічних відпусток; лікарняних; розрахунку з працівниками при звільненні; забезпечення соціальних гарантій інвалідів та військовослужбовців.

Загалом фахівець наголосила, що на даний час, питання, які безпосередньо обговорювались на даному семінарі, достатньо часто виникають у роботодавців, тому фахівці Держпраці завжди готові надати консультації та роз’яснення щодо трудових взаємовідносин, адже мета Служби попередити порушення трудового законодавства, а відповідно це можливо шляхом активної взаємодії та спілкування.


21.03.2018 |

Повернутись назад