Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою попередження виникнення випадків травматизму пов’язаного з експлуатацією залізничного транспорту, при Криворізькому гірничопромисловому управлінні Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено нараду з технічними керівниками та фахівцями з охорони праці підприємств, які експлуатують зазначений вид транспорту.

 

 


Зокрема, до розгляду даного питання були запрошені представники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ», ПП «Стіл Сервіс» та ПП «Восход», з якими і обговорили основні порушення та недоліки, що  допускаються в роботі під час експлуатації рухомого складу та залізничних колій.

Особливу увагу учасників заходу було зосереджено на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці, які регламентують безпечну експлуатацію залізничного транспорту на промислових підприємствах. Підіймали питання технічного стану та утримання рухомого складу, зокрема своєчасність ремонтів та технічних оглядів локомотивів, вагонів і спеціалізованого рухомого складу. Зосередились на утриманні засобів колієвого господарства, а саме: колій, стрілок, шляхопроводів, переїздів, колійних знаків, сигналізації тощо. Окремо зупинились на виконанні своїх службових обов'язків черговими по станціях та локомотивних бригад в частині регламенту переговорів.

Учасники наради проаналізували стан виробничого травматизму на підприємствах, беручи за основу інформацію про нещасні випадки, які сталися в цехах залізничного транспорту протягом минулого року та окреслили ряд заходів по недопущенню подібного на своїх виробничих об’єктах.

З метою запобігання виникненню ризиків та небезпечних ситуацій, фахівці Держпраці нагадали керівникам підприємств про необхідність посилення контролю за безпечним виконанням даних робіт. Рекомендували провести позачергові навчання та перевірку знань для посадових осіб підприємств, провести позапланові інструктажі з питань охорони праці спеціалістам залізничного сполучення. Разом з тим, нагадали про можливість зворотного зв’язку, і у разі необхідності звертатися за інформаційно-консультативною підтримкою.


06.03.2018 |

Повернутись назад