Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою підвищення правової грамотності в питаннях законодавства про працю України суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Вікторія Романів долучилась до проведення семінару «Аналіз змін в законодавстві про працю: відповідальність роботодавців та можливості заощадити кошти підприємства дотримуючись законодавства про працю».

 


Семінар, організовано Криворізьким міським центром зайнятості і спільно з фахівцями Держпраці до його проведення були залучені представники управління Пенсійного Фонду.

Головний меседж заходу – налагодження конструктивного діалогу та співпраці між органами державної влади і роботодавцями. Тож, даючи роз’яснення змінам у законодавстві про працю України,  Вікторія Романів детально зупинилась на порядку та умовах проведення інспекційних відвідувань, невиїзних інспектувань та проведенні виїзних перевірок. В аспекті даних питань увагу учасників заходу було зосереджено на реєстрі службових посвідчень інспекторів праці, про повноваження, які наразі мають органи місцевого самоврядування та попереджено щодо перешкоджання  допуску до перевірок інспектора праці.

Найголовніший акцент було поставлено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці, що тим самим унеможливить адміністративну відповідальність роботодавців в частині порушення ними законодавства про працю та виплати фінансових санкцій.

Резюмуючи свій виступ, Вікторія Савівна закликала всіх бажаючих до зворотного зв’язку, нагадала, що Держпраці не каральний орган і головна мета попередити порушення трудового законодавства – роз’яснити, допомогти, навчити.
 


03.03.2018 |

Повернутись назад