Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Державної інспекції нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері взяли участь у роботі колегії Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства, на якій було підбито підсумки роботи у першому кварталі поточного року.


Зокрема, на колегії обговорено стан охорони праці у лісгоспах Дніпропетровщини, проаналізовано результати проведених перевірок, причини та обставини виробничого травматизму, виконання заходів з покращення стану охорони праці на підприємствах лісового господарства.

Окрім того, присутніх поінформовано про головні порушення у лісовій галузі, серед них: недотримання технологічних процесів виконання робіт; порушення працівниками трудової дисципліни та інструкції з охорони праці; недостатній контроль посадових осіб за безпечним виконанням робіт тощо.

З метою запобігання виробничого травматизму у лісовому та мисливському господарстві Дніпропетровщини, члени колегії зобов’язали директорів лісгоспів та керівників служб охорони праці посилити контроль за виконанням посадових обов’язків керівниками робіт.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


17.04.2014 |

Повернутись назад