Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Керуючись Законом України «Про запобігання корупції» №1700-18 при головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області систематично проводяться організаційно-практичні заходи, спрямовані на реалізацію державної політики у сфері запобігання і протидії корупції в структурних підрозділах управління.

 

 

 


Чергова зустріч відбулася 28 лютого поточного року де фахівцям Криворізького гірничопромислового управління та відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні проведено семінар, який мав на меті надати професійні рекомендації, щодо запобігання корупційних правопорушень.

Збори з колективом відкрив начальник управління Олександр Волохов, який зосередив увагу присутніх на підвищенні правової освіти та формуванні нетерпимого ставлення до корупційних проявів.

Основні питання семінару були роз’яснені головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області  Олександром  Бутильським.

Головний акцент заходу було поставлено на основні правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в країні та Держпраці зокрема. Обговорили зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, зупинились на правилах щодо усунення спонукання до вчинення корупційних правопорушень. Окремо зосереджено увагу на таких питаннях як конфлікт інтересів, відповідальність за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, етична поведінка державного службовця.

У другій частині заходу Олександр Бутильський роз’яснив вимоги до заповнення електронної декларації. Звернув увагу на те, що подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру необхідно шляхом заповнення її на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. За допомогою навчального відео увагу учасників заходу було зосереджено на тому, що декларанту необхідно зробити в першу чергу.

Всі бажаючі учасники семінару мали можливість отримати вичерпні відповіді на хвилюючі питання за даної тематики.


02.03.2018 |

Повернутись назад