Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

20 лютого 2018 року, в рамках здійснення превентивних заходів,  фахівцями відділу нагляду на транспорті, у зв’язку та у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області були проведені зустрічі з представниками підприємств оптової, роздрібної торгівлі автомобілями та легковими транспортними засобами.

 

 


Першочергове питання яке було обговорено на нарадах – це попередження травматизму, безпечні умови праці, додержання працівниками підприємств вимог нормативно-правових актів з охорони праці та особистої безпеки.

Про стан виробничого травматизму по галузі за 2017 рік та про проведений аналіз фахівцями Управління Держпраці, з наведенням прикладів та роз’ясненням основних причин нещасних випадків розповів начальник відділу Андрій Артеменко. Наголосив на недопустимості порушення вимог безпеки під час проведення тест-драйву транспортних засобів та довів до відома колективу підприємства вимоги статей Закону України «Про охорону праці».

На виконання вимог положень діючих на підприємстві, комплексних заходів з охорони праці, колективного договору, про надання пропозицій на вдосконалення умов праці   акцентував увагу керівників головний державний інспектор відділу Ігор Степанов, зокрема, наголосив на необхідності більше уваги приділяти виконанню вимог інструкцій з охорони праці та підвищувати якість інструктажів, проводити бесіди з працівниками щодо дотримання ними особистої безпеки та забезпечувати працівників спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту.

Фахівці вкотре наголосили, що найголовніше – це попередження травматизму та збереження життя і здоров’я працівників.


21.02.2018 |

Повернутись назад