Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Задля активної взаємодії з питань додержання законодавства про працю та постійної інформаційно-консультативної підтримки інспекторів праці органів місцевого самоврядування фахівцями Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжується практика надання телефонних консультацій.

 

 

 


«У нас з інспекторами праці та посадовими особами, які виконують обов’язки інспекторів праці органів місцевого самоврядування є спільна мета – це реалізація державної політики у сфері дотримання законодавства про працю. Тому ми завжди, як кажуть, «на зв’язку» і готові проконсультувати, роз’яснити ті питання які виникають в процесі роботи, а як показує практика -  це є ефективний спосіб взаємодії» - зазначила начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Вікторія Романів.

Фахівцями відділу систематично проводяться телефонні наради з інспекторами органів місцевого самоврядування та окремих територіальних громад. Чергова телефонна нарада була проведена з інспекторами виконкому Криворізької міської ради, виконкомів Вакулівської, Софіївської та Вишнівської сільських рад Дніпропетровської області. Основний акцент кожної з нарад - реалізація Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Зокрема обговорюються питання своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин, а також, правильність складення акту, припису та прийняття рішень за результатами інспекційного відвідування, невиїзного інспектування та надання до Головного управління звітів про проведену роботу.

Найголовніше, на що звертають увагу фахівці Головного управління, це те, що Порядком який затверджений вищевказаною Постановою, запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці є профілактична робота та консультування роботодавців. Тому постійна взаємодія фахівців Управління та інспекторів праці органів місцевого самоврядування, які реалізовують державну політику у сфері дотримання законодавства про працю є вкрай необхідною, причому – постійно і в будь – який спосіб.
 


20.02.2018 |

Повернутись назад