Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 12 квітня працівники теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області та ДП «Придніпровський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» провели суботник з благоустрою визначеної території.


Ані несприятливі погодні умови, дощ із вітром та занизька температура, не завадили працівникам теруправління Держгірпромнагляду та «Придніпровського ЕТЦ» працювати на суботнику разом – із бадьорим настроєм і бажанням досягти відмінного результату. Задля цієї мети знадобилося скласти навіть не дві, а три ініціативні групи – у відповідності до визначеної території.

Отже робота кипіла не лише біля прилеглої території – вулиці Казакова, 3 – де безпосередньо розташовані обидві організації Держгірпромнагляду, та по вулиці Ленінградська, 46а – де знаходяться ще дві державні інспекції. Цього року об’єднана команда також вирушила наводити порядок у центр міста Дніпропетровська. Учасники толоки впорядкували газони з деревами вздовж вулиці Бородинської, 11. Обкопували та підгортали дерева, фарбували бордюри, вивозили сміття.

Випадкові перехожі та мешканці прилеглих будинків відзначили, що колектив теруправління і ДП «Придніпровський ЕТЦ» із завданням впоралися на «відмінно».

Задоволеними залишилися і самі учасники: і роботу зроблено чималу, і настрій винесено із заходу чудовий, бадьорий. Адже окрім того, що кожен особисто виявив, таким чином, свою громадянську позицію щодо збереження чистоти довкілля, завжди приємно побачити одразу ж на власні очі результат праці твоїх рук.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

ФОТОРЕПОРТАЖ:


 


12.04.2014 |

Повернутись назад