Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З 1-го липня 2013 року набрали чинності Закони України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усунення обмежень у провадженні господарської діяльності» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Кодексу Цивільного захисту України».


Закони спрямовані на зменшення адміністративного тиску на підприємців шляхом запровадження обмежень втручання суб'єктів владних повноважень у господарську діяльність підприємців. Тепер усі зупинки виробництва та виконання робіт здійснюються у судовому порядку.

Станом на 14 квітня 2014 р. територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області до Окружного адміністративного суду міста Києва, Дніпропетровського окружного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду, Запорізького окружного адміністративного суду було подано 60 адміністративних позовів про застосування заходів реагування в сфері державного нагляду. 12 позовів задоволено, а відтак здійснено 28 заборон експлуатації устаткування, машин, механізмів та техніки, серед яких: експлуатація кранів без проведення технічного огляду, з непрацюючими приладами безпеки; автопідйомників, які експлуатуються без проведення повного технічного опосвідчення, реєстрації у Держгірпромнагляді, не працюючими приладами безпеки та обмежувача граничного вантажу, котлів, пасажирських ліфтів з непрацюючими приладами безпеки, а також заборонено проведення будівельних та газонебезпечних робіт.

Всі виявленні порушення несли загрозу життю та здоров’ю працюючих, що стало підставою для ухвали суду щодо заборони.

Наразі триває розгляд ще 41 справи.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


11.04.2014 |

Повернутись назад