Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою проведення превентивних заходів, фахівці відділу нагляду у гірничорудній промисловості Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують надавати консультації та роз’яснення для суб’єктів господарювання гірничорудної галузі з питань здійснення комплексного управління у сфері охорони праці та промислової безпеки.

 

 


Так, у лютому поточного року під час оперативної наради на шахті «Октябрська» ПАТ «Кривбасзалізрудком» заступник начальника відділу нагляду у гірничорудній промисловості Денис Цвіток та головний державний інспектор цього ж відділу Тетяна Шишалова провели інформаційно-розʹяснювальну роботу для керівництва шахти, начальників виробничих дільниць, їх заступників та інших уповноважених працівників шахти.

Як і попередні зустрічі, дана нарада була побудована на основі оцінки та попередження професійних ризиків з урахуванням проактивного принципу. Основний акцент було поставлено на забезпеченні безпечних і здорових умов праці на робочих місцях та дотримання вимог нормативно-правових актів з питань промислової безпеки та охорони праці. Розглянуті питання розробки інструкцій з охорони праці за професіями і видами робіт, їх реєстрації, затвердження, введення в дію та вивчення їх робітниками. Проведено практичні навчання щодо застосування норм Порядку опрацювання і затвердження роботодавцем нормативних актів з охорони праці, що діють на підприємстві, в тому числі створення відповідних проектів наказів із зазначенням строків, виконавців та керівників. Зустріч проходила у форматі діалогу, тож кожен отримав відповіді і роз’яснення на існуючі питання.

Фахівці Держпраці запропонували у разі необхідності дорадчу допомогу, закликали до співпраці задля уникнення порушення чинного законодавства України з охорони праці, а найголовніше – попередження травматизму та збереження життя працівників.
 


19.02.2018 |

Повернутись назад