Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олександр Волохов разом з фахівцями управління прийняли участь у засіданні Керівного Комітету ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на якому підсумовано роботу підприємства з охорони праці та промислової безпеки за 2017 рік.

 

 

 


Даний захід пройшов під гаслом - «Бачите небезпеку? Втрутьтесь! Цим Ви врятуєте чиєсь життя».

Аналізуючи допущені у минулому році смертельні нещасні випадки, їх на підприємстві сталося два, керівництво комбінату наголосило, що поточний рік стане роком змін психології працівників де не має місця принципу «на авось» та людській байдужості аби зупинити те, що робиться неправильно.
Протягом минулого року на підприємстві сталося 19 нещасних випадки загального травматизму. Здебільшого травмування пов’язанні з дією предметів і деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються, також серед причин – падіння людей, у тому числі при переміщенні, та через  падіння, обрушення або овал  предметів, матеріалів, породи, ґрунтів а також впливу підвищених температур.

Сьогодні на комбінаті запроваджено одинадцять корпоративних стандартів FPS, які значно сприяють зниженню травматизму. На 2018 рік керівництво підприємства ставить за мету досягти впровадження стандарту «Готовність до аварійних ситуацій», повністю виключити формалізм у процесі навчання, веденні інструктажів, вдосконалення практики виявлення і попередження небезпечних дій та контролю виконання вимог з охорони праці. Дані наміри стосуються як працівників безпосередньо підприємства так і працівників підприємств-підрядчиків.

Визначені пріоритети підтримав представник від Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олександр Кононенко. Відзначивши, що ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишається флагманом металургійної галузі, як в обсягах виробництва так і по впровадженню світових методів роботи в питаннях охорони праці. Підтримуючи позицію впливу на психологію кожного працівника, на його підсвідомість щодо самозбереження та збереження працюючого поруч, нагадав про забезпечення гідних умов праці на кожному робочому місці. 

Підводячи підсумки засідання керівництво Криворізького гірничопромислового управління подякувало за спільну злагоджену роботу та побажали вдосконалюватись з метою зведення смертельного травматизму до нуля - слідкувати, контролювати, досліджувати та враховувати досвід споріднених підприємств і світових новацій.
 


14.02.2018 |

Повернутись назад