Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведена нарада з питань охорони праці з керівниками, відповідальними посадовими особами та працівниками Депо № 3 Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» ДМР.

 

 


Начальник відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Андрій Артеменко розповів присутнім про стан виробничого травматизму даної галузі в цілому по Дніпропетровській області.
 

Особливу увагу зосередили на тих нещасних випадках, що відбулися у підрозділах Депо №3 КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР  у  2017 році - заслухали керівника Депо та відповідальних посадових осіб  про усунення порушень та виконання заходів запропонованих комісіями із розслідувань нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом.

Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Андрій Самовар розповів про результати розслідування нещасного випадку, який стався у листопаді 2017 року з водієм трамвая, звернув увагу, що основною причиною нещасного випадку була особиста необережність потерпілої, а отже, необхідно підвищувати рівень обізнаності працівників підприємства в питаннях охорони праці та власної безпеки та загалом посили контроль за станом охорони праці у підрозділах підприємства.

Також були обговорені питання що стосуються профілактики виробничого травматизму, безпеки руху, забезпечення працівників підприємства засобами індивідуального захисту - спецодягом та спецвзуттям.

Загалом фахівці нагадали, що на міський електротранспорт припадає більше 50 % перевезень, а кількість працівників цієї галузі перевищує 70 тисяч. А отже дотримання норм безпеки з охорони праці забезпечить збереження життя і здоров`я працівників.
 


13.02.2018 |

Повернутись назад