Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою попередження порушень законодавства про працю, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Вікторія Романів провела роз’яснювальну роботу та надала консультативну допомогу в питаннях трудового законодавства для фізичних-осіб підприємців та роботодавців-юридичних осіб будівельної галузі Криворіжжя.

 

 


Конструктивний діалог грунтувався на обговоренні вимог які декларує Постанова Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017р. “Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"” та мав на меті злагоджене та однозначно вірне її тлумачення.

Учасникам заходу роз’яснено порядок та умови проведення інспекційних відвідувань, невиїзних та виїзних інспектувань. Зосереджено увагу на реєстрі службових посвідчень інспекторів праці Держпраці з метою уникнення випадків шахрайства.

В ході роз’яснення інформації щодо адміністративної відповідальності роботодавців в частині порушення законодавства про працю та самої процедури накладання фінансових санкцій, Вікторія Савівна нагадала про обов’язкову легалізацію трудових відносин з працівниками (підміни трудових відносин цивільно-правовими), не допущення заборгованості та обов’язкове дотримання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці.

Серед питань, які обговорили в ході зустрічі: виконання квоти працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії; працевлаштування інвалідів; трудові гарантії бійців строкової служби та учасників АТО; оформлення листків непрацездатності, в тому числі працівникам за договорами цивільно-правового характеру.

Так, всі бажаючі отримали відповіді на свої питання та запрошені до зворотного зв’язку для надання особистих роз’яснень, оскільки Держпраці зацікавлена в дорадчій допомозі задля попередження порушень додержання законодавства України про працю.
 


13.02.2018 |

Повернутись назад