Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області надалі запрошує учнів, вихованців, слухачів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, позашкільних навчальних закладів взяти активну участь у Конкурсі та показати свої таланти.

 

 

 


На сьогодні чимало художніх робіт дітей надійшло до Головного управління –  надалі чекаємо малюнки від талановитої молоді міста та області.

            
 

Нагадаємо, що конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
Вимоги до малюнків:
1.  На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
2.     Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2.
3.     Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.
4.     На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:
4.1.     назву роботи;
4.2.     прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;
4.3.     місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;
4.4.     сферу діяльності батьків;
4.5.     назву навчального закладу;
4.6.     прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Художні роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональному рівні надсилати не пізніше 15 лютого 2018 року на адресу Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області (49107, м. Дніпро, вул. Казакова, 3)
Контактні дані: телефон для довідок (056)7767443    
                              е-mail: presstu-dnepr@ukr.net

Деталі конкурсу
 


12.02.2018 |

Повернутись назад