Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

6-7 лютого 2018 року начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов взяв участь у дводенному семінарі-тренінгу на тему «Кадрова політика Державної служби України з питань праці стосовно інспекторів праці».

 

 

 


Семінар проводився у співпраці з міжнародними та місцевими експертами МОП, спеціалістами з питань інспекції праці, консультантами та тренерами в рамках проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» та спрямований на вдосконалення кадрової політики Державної служби з питань праці для інспекторів праці.
 

«Це були дійсно продуктивні два дні семінару і тематика дуже актуальна. Представлений дистанційний навчальний курс для інспекторів праці – міжнародні експерти МОП презентували існуючі практики країн-членів ЄС щодо підбору і оцінки кандидатів на посаду інспектора праці, навчання та стимулювання інспекторів праці та інші питання кадрової політики.

Але ж, саме головне – це реалізація існуючих знань на практиці, а тому, у формі інтерактивної роботи в командах (використовуючи ефективні методи навчання, в тому числі brainstorming – метод мозкового штурму) відбувалось жваве обговорення ідей та була можливість представити свої рішення щодо вдосконалення та адаптації кадрової політики та подолання визначених труднощів та проблем.» - зазначив Андрій Толстогузов.

Також наголосив, що співпраця в рамках проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» - це дійсно є ефективний спосіб вдосконалення існуючих знань і набуття ефективного міжнародного досвіду стосовно роботи з інспекторами праці.
 

По закінченню семінару були визначені пріоритетні напрямки у діяльності інспекторів праці, ефективна робота яких позитивно впливатиме на соціальну політику і економічний розвиток країни.

 


09.02.2018 |

Повернутись назад