Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено навчання з інспекторами праці та посадовими особами, які виконують обов’язки інспекторів праці органів місцевого самоврядування щодо забезпечення ефективного контролю за дотриманням законодавства про працю.

 


На зустрічі були присутні уповноважені особи Варварівської та Богданівської сільської ради, інспектор органу місцевого самоврядування Тернівської міської ради.

Фахівцями Управління з питань праці була роз'яснена інформація стосовно повноважень органів місцевого самоврядування щодо застосування норм Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295.

Детально ознайомлено присутніх з Порядком накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, строками виконання основних документів, аспектами реалізації делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю. Надані рекомендації щодо порядку складання, дотримання термінів спільної щомісячної звітності про проведену роботу.

Загалом фахівці наголосили на необхідності подальшої тісної співпраці місцевих територіальних громад та Головного управління Держпраці у Дніпропетровські області і нагадали, що спеціалісти Управління готові надавати методично-консультативні рекомендації аби забезпечити якісну і ефективну роботу інспекторів праці органів місцевого самоврядування, а відповідно, досягати спільної мети  - забезпечення ефективного контролю за дотриманням законодавства про працю.


08.02.2018 |

Повернутись назад