Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Під час інспекційного відвідування підприємства, яке надає послуги вантажного автомобільного транспорту, фахівцями Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області було виявлено порушення щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці працівникам, оформлених за трудовими договорами.

 

 

 


Зокрема, роботодавцем не здійснювалась виплата 43 працівникам за роботу у святкові дні  у подвійному розмірі та за роботу у нічний час - у підвищеному на 20 % розмірі відповідно.

За результатами інспекційного відвідування було складено акт та винесено припис щодо усунення порушень виявлених під час здійснення заходу державного контролю, на виконання якого, роботодавцем була виплачена доплата вищезазначеним працівникам підприємства у повному обсязі.

Відповідно до ст.265 КЗпП України за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці передбачено штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення – в даному випадку на підприємство накладено штраф у сумі 1600890 грн.
 


07.02.2018 |

Повернутись назад