Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В рамках превентивних заходів та з метою попередження виробничого травматизму на підприємствах допоміжного обслуговування наземного транспорту, відбулася нарада за участю фахівців відділу нагляду на  транспорті та у зв'язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах  підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та  посадовими особами підприємства ТОВ «Міська залізнична вітка» м. Дніпро.

 

 


Фахівці Головного управління проаналізували стан виробничого травматизму за 2017 рік по галузі, були наведені приклади нещасних випадків на виробництві.

Особливу увагу звернули на заходи, щодо попередження виробничого травматизму на підприємстві та роз`яснені  вимоги статей Закону України «Про охорону праці».
Також були обговорені питання безпеки руху та необхідності вдосконалення виробничого устаткування, підвищення якості інструктажів з охорони праці, проведення бесід з працівниками щодо дотримання ними особистої безпеки, забезпеченості працівників спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту.

Підводячи підсумки наради, фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області наголосили на необхідністі неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності та зазначили, що мінімізація виникнення виробничих ризиків – це шлях до значного підвищення продуктивності праці.

 


31.01.2018 |

Повернутись назад