Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відбулося засідання вченої ради Державної установи «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» (ДУ «ННДІПБОП»), присвячене відзначенню 20 – ї річниці його заснування.


Відкрив урочисте засідання директор інституту Анатолій Дєньгін, який привітав колектив та подякував за самовіддану працю, професійні знання та вміння, завдяки яким нині інститут є центром науково-технічної підтримки Держгірпромнагляду.

З вітальним словом виступив Голова Держгірпромнагляду України Олександр Хохотва, який наголосив, що без наукової підтримки інституту Служба не змогла б виконувати свою роботу на високому професійному рівні. Насамперед, це нормативно-правова база та інструментарій, які розробляє інститут, а використовують у своїй роботі фахівці Держгірпромнагляду.

«Сьогодні кожна копійка, інвестована в науку, приносить сотні гривень та економить державний бюджет. Без розвитку нашого інституту, без зв’язків з іншими науково-дослідними установами ми не зможемо виконати наше головне завдання – зберегти якомога більше людських життів та мати якомога менше травмованих працівників. Тобто забезпечити конституційне право громадян на гідні та безпечні умови праці», - зазначив Олександр Хохотва.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


28.03.2014 |

Повернутись назад