Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Посадовими особами Управління здійснено інспекційне відвідування одного з комунальних  закладів охорони здоров’я м. Кривий Ріг.

 

 

 

 


В ході інспектування було виявлено, що 22 працівникам не виплачувалась доплата у розмірі 10 % посадового окладу за використання у роботі дезінфікувальних засобів за період січень-листопад 2017 року.

За результатами інспекційного відвідування було складено акт та винесено припис, на виконання якого, роботодавцем була виплачена доплата вищезазначеним працівникам закладу за роботу в несприятливих умовах праці на загальну суму 83551 тис.грн.

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області нагадують, що оплата праці працівників здійснюється за фактично відпрацьований час, виходячи з посадового окладу (тарифної ставки, ставки заробітної плати), або залежно від виконання норм виробітку і відрядних розцінок з урахуванням підвищень, доплат та надбавок, передбачених діючим законодавством.  Підпунктом "ґ" підпункту 3 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" передбачена виплата працівникам за використання в роботі дезінфікувальних засобів - у розмірі 10 відсотків посадового (місячного) окладу. Вказана доплата відноситься до виплат за роботу в несприятливих умовах праці та нараховується понад розмір мінімальної заробітної плати (3200 грн).

 


02.01.2018 |

Повернутись назад