Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

«Захист своїх трудових прав починається зі знання Закону» - на це акцентували увагу присутніх студентів та представників Дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона фахівці відділу нагляду у соціально-культурній сфері та відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

 

 


Заступник начальника відділу нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Решетнікова А.В та головний державний інспектор відділу Чугункіна Н.І., розповіли слухачам про те, що в умовах становлення правової держави забезпечення прав людини набуває все більшого значення.

Важливим є питання захисту трудових прав працівників, в тому числі захист праці молоді. Адже, здатність до праці може проявитися у людини досить рано, однак зрозуміло, що в юридичному розумінні подібний фактор виникає з досягненням певного віку.

Закон, дозволяючи брати неповнолітніх на роботу, встановлює особливі правила їх праці, захищає їх інтереси, охороняє здоров`я та можливості подальшого розвитку.

Про гарантії рівності трудових прав працівників незалежно від віку,  додаткові гарантії для неповнолітніх у трудових правовідносинах, сприяння захисту від дискримінації розповіла головний спеціаліст-юрисконсульт відділу юридичного забезпечення Соломка М.Я.

В форматі бесіди зі студентами розглянули питання, що стосується відмінностей між трудовим та цивільно-правовим договором, додаткові гарантії для молоді, поняття ейджизму.
Було наведено ряд практичних прикладів стосовно даної теми, що викликало неймовірну кількість питань від студентів, на які всі отримали обгрунтовані відповіді.

На закінчення тематичного заходу, фахівці закликали молодь вдосконалювати знання трудового законодавства та вміти його застосовувати у своїй майбутній трудовій діяльності діяльності.

Окремо наголосили, що Державна служба України з питань праці, в особі Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, завжди рада допомогти захистити права працівників.

 


07.12.2017 |

Повернутись назад